HunHelp була започаткована ініціативною групою волонтерів, коли ми побачили, що українські біженці в угорських регіонах не отримують жодної допомоги або цієї допомоги недостатньо.

На жаль, навіть у такому великому місті, як Будапешт, на наших очах розгортається гуманітарна катастрофа. Ми зрозуміли, що розсилка продуктових сертифікатів є швидким і ефективним способом допомогти.

На жаль, запити про допомогу лише наростають. Зараз у нас понад тисячі заявок. А грошей у нас значно менше. Над HunHelp працюють волонтери у свій вільний час і намагаються якнайшвидше обробити всі анкети.

ПРО LEXIS
Для корпоративних спонсорів та для “великих” переговорів ми співпрацюємо з фондом Lexis. Це чудова організація, яка почала працювати в перші дні війни. Лідер Lexis - Тетяна Вамос. Тетяна перебуває в унікальній позиції, бо вона водночас українка та угорка. Це допомагає їй наводити мости та працювати з угорськими організаціями для допомоги біженцям.

Lexis також як і ми залежить від пожертвувань та допомоги партнерів.


За ці місяці Lexis перетворився на незамінну організацію, яка спромоглася обробити 9000 запитів про допомогу. А заразом організувати кілька дитячих свят та заходів, на яких біженці могли відпочити, поспілкуватися та отримувати підтримку.
Про нас
ПРО HunHelp
Made on
Tilda